ODBORNÝ PORTÁL DAŇOVÝ KONZULTANT V PRAXI
Odborný portál Daňový konzultant v praxi vznikol z dôvodu absencie komplexnej odbornej online databázy venujúcej sa samostatne problematike daní, ktorá by pohotovo reagovala na legislatívne zmeny a pomáhala k vyriešeniu aktuálnych otázok.

Staňte sa jedným z 2 000 spokojných užívateľov!

Viac informácií

DAŇOVY KOZULTANT V PRAXI  V  ČÍSLACH
2 000 článkov
1 150 otázok a odpovedí
   900 právnych predpisov, vyhlášok a pokynov
   100 praktických riešení z praxe
     98 daňových tlačív
     50 vzorov daňových priznaní a súvisiasich formulárov

Viac informácií
image01

NADŠTANDARDNÉ SLUŽBY K PREDPLATNÉMU
Bezplatný odpovedný servis - garanti daňoví poradcovia
Webináre otázok a odpovedí 
Praktické riešenia z praxe
Metodické pokyny

Viac informácií
image01

O tomto produkte


Ak chcete zistiť o on-line knižnici Daňový konzultant v praxi viac, rozkliknite si nižšie umiestnené odkazy, kde sú jej vlastnosti vysvetlené podrobnejšie.

 • Daňový konzultant v praxi

  Jedinečný odborný online portál rieši problémy týkajúce sa daňovej sústavy SR z pohľadu jednotlivých daní. Slúži ako pomôcka pre každého profesistu pri jeho práci.

 • Obsah

  Legislatívne zmeny
  Daň z príjmu
  DPH
  Miestne dane
  Spotrbné dane
  Správa daní

  Daňový konzultant v praxi obsahuje:

  viac ako 2 000 odborných dokumentov, ktoré sa venujú téme daní,
  právne predpisy
  bezplatný odpovedný servis - garanti prevažne daňoví poradcovia
  možnosť zúčastniť sa online seminárov v priebehu roka
  aktuálne informácie z oblasti daní 
  daňové tlačivá 
  daňové priznania
  metodické pokyny
  praktické riešenia

 • Funkcie

  V online portáli Daňový konzultant v praxi  je možné dokumenty triediť podľa nasledujúcich kriterií:

  Podľa TEMATICKEJ OBLASTI
  Buď si vyberiete požadovanú tému podľa výberu alebo po zadaní pojmu do vyhľadávača a vyhľadaní výsledkov zredukujete ich počet tým, že určíte, z akého uhlu pohľadu budete danú problematiku riešiť. 

  Podľa TYPU DOKUMENTU
  Odborný portál Daňový konzultant v praxi je rozmanitá typom svojich dokumentov - nájdete tu množstvo klasických článkov, komentárov, aktualít, vzorov, príkladov z praxe, právnych predpisov atď. Pre inšpiráciu poskytujeme aj riešené otázky našich čitateľov, ktoré zodpovedali skúsení a renomovaní autori, a vďaka ktorým sa môžete vyvarovať chybám a pochybnostiam.

  Podľa AKTUÁLNOSTI
  Garancia
  Informácie vo všetkých textoch sú priebežne aktualizované podľa legislatívneho vývoja za podpory početného autorského kolektívu tvoreného odborníkmi z praxe. Takto overené články sú označené logom  .

  Archív
  Daňový konzultant v praxi ďalej ponúka aj bohatý archív článkov. Pri týchto článkoch bola garantovaná aktuálnosť k dátumu vydania, ale nie sú aktualizované na základe neskorších legislatívnych zmien. Môžete ich využiť napr. pri prípadných kontrolách. Tieto články sú označené logom  .

  Platné v období
  Daňový konzultant v praxi dokáže vyhľadávať dokumenty platné pre jednotlivé časové obdobia. Túto funkciu využijete hlavne pri spätnej kontrole účtovníctva, kedy potrebujete vedieť aktuálne informácie ku staršiemu dátumu.  

  Môj obsah
  V tejto sekcii nájdete otázky, ktoré ste odoslali prostredníctvom stránky Daňový konzultant v praxi.

 • Služby

  Bezplatný odpovedný servis - garantovaný prevažne daňovými poradcami
  Ak natrafíte na problém, na ktorý ste nenašli cez intuitívne vyhľadávanie odpoveď, je Vám k dispozícii bezplatný odpovedný servis. Stačí napísať otázku a písomnú odpoveď od odborníka získate najneskôr do 14 dní.

  Online semináre, online rozhovory a videosemináre
  Celoživotné vzdelávanie je v dnešnej dobe veľmi žiadúce a človek tým získava nové možnosti na pracovnom trhu. Online vzdelávanie Vám ušetrí čas aj peniaze a na videá zo seminárov sa môžete kedykoľvek neskôr pozrieť. Online semináre a online rozhovor vždy vedie odborník na danú problematiku.

  Praktické riešenia
  Priebežne dopĺňame vypracované riešenia z oblastí daní. V aktuálnej situácii sa dozviete riešenia, ktoré môžete pri praktickej práci využiť. 

  Daňové priznania, daňové tlačivá a metodické pokyny pre oblasť daní
  Všetky daňové tlačivá, daňové priznania a metodické pokyny z oblasti daní na jednom mieste. 

 • Referencie zákazníkov

  "Dovoľujem si Vám odovzdať poďakovanie za tento portál, musím povedať, že z hľadiska mojej profesie som na ňom takmer denne a už som niekoľkokrát s úspechom využila  Vaše články."


  "S portálom Daňový konzultant v praxi nepotrebujeme už žiadne iné odborné publikácie, úplné znenie zákonov, žiadne právne informačné systémy, príklady z praxe a pod. Máme všetky informácie na jednom mieste a prístupné 24 hodín denne, naviac denne aktualizované s garanciou aktuálnosti. A pokiaľ potrebujeme naozaj niečo špecifické, využijeme odpovedný servis s rýchlou odpoveďou priamo na mieru našim podmienkam. Ide o komplexné riešenie za rozumnú cenu."


  "Daňový konzultant v praxi je prehľadný portál, s ktorým je radosť pracovať. Najviac oceňujem, že ma neobťažujú žiadne reklamy (čo je v dnešnej dobe naozaj nevídané) a že vždy nájdem to, čo hľadám. "

Aký modul vybrať?

Prehľad modulov


* Ceny sú uvedené bez DPH v platnej výške. Možno zakúpiť iba ročné predplatné.

Želáte si kontaktovať nás?


Input:

Mám záujem:

Bezplatné testovanie tohto portálu nie je možné.

Vyplňte prosím nasledujúci formulár, čo najskôr Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia multilicencie, testovania či zodpovedania Vašej otázky:

Multilicencia

Na získanie možnosti bezplatného testovania je nutné vyplniť správne kontaktný telefón a Váš email.

Na Vami uvedený telefón Vás budeme kontaktovať najneskôr do druhého pracovného dňa, aby sme s Vami dohodli Vami preferovaný termín začiatku testovania ako aj Vami vybraný modul, ktorý chcete otestovať.

Na Vami uvedený email Vám potom pošleme vygenerované prístupové testovacie prístupy. 

Bez overenia správnosti Vášho telefónu a emailu teda nie je možné požadované testovanie poskytnúť. Ďakujeme za pochopenie.

Napíšte Vašu otázku
Vaše údaje